چگونه OS اندروید را در داخل آیفون نصب نمایم

توسط Mukhtar 23/02/2015 در 11:06 ق.ظ

تا هنوز هیچ کوشیش کرده اید که OS اندروید را در داخل آیفون نصب نماید؟ یا هم dual boot نمودن آیفون؟ اگر تا هنوز امتحان نکرده اید می توانید انجام دهید. در ادامه مطلب با آموزش همراه باشید.
مطمئین شوید که دستگاه شما آیفون 3G، آیفون 2G،  آیپاد 1G. این روش برای دستگاه های جدیداً قابل اجراه نمی باشد. (iPod 2G به بالا, iPhone 3GS به بالا). و همچنان مطمئین شوید که دستگاه شما توسط RedSn0w, Limer1n, Pwngage جیلبریک شده باشد در غیر آن توسط دیگر اسباب یا نرم افزار اگر جیلبریک نموده باشید کار نمی دهد. و همچنان باید مطمئین شوید که خط انترنت پر سرعت داشته باشید بخواطریکه یک فایل سنگین را از انترنت باید دانلود نماید. و انترنت نباید قطع و صل شود در غیر آن امکان دارد که دستگاه شما آسیب ببند. قبل از اجرای این مراحل باید همه چیز را به دقت بخوانید اگر دستگاه تان خراب شد ویا مشکلات فنی برایش رخ داد ما به هیج وج ضمه دار آن نستیم.
اگر دستگاه شما دارای این شرایط بود پیشنهاد می دهیم این روش را امتحان نماید در غیر آن نخیر. خوب در قدم اول Cydia را باز نموده در سرچ باکس آن، نرم افزار Bootlace را از BigBoss جستجو نماید بعد آنرا نصب نماید.
Install-Android-Into-an-iPhone-Step-2
بعد از نصب نمودن نرم افزار Bootlace، در داخل برنامه Bootlace بروید.
Install-Android-Into-an-iPhone-Step-3
در سمت پاین صفحه نمایش دستگاه خود شما چهار بخش را می توانید مشاهده نماید. (Home, QuickBoot, OpeniBoot و iDroid).
Install-Android-Into-an-iPhone-Step-4
در مرحله اول روی OpeniBoot کلیک نموده بعد نصب نماید.
Install-Android-Into-an-iPhone-Step-5
در مرحله دوم بخش iDroid را انتخاب نماید. بعد روی دکمه install کلیک نماید. حالا باید خط انترنت شما نباید قطع وصل شود و با تمام حوصله مندی فراوان صبر نماید.
Install-Android-Into-an-iPhone-Step-6
زمانیکه تمام فایل نصب شد روی دکمه QuickBoot کلیک نماید.
Install-Android-Into-an-iPhone-Step-7
بعد از اجرای این مراحل باید دستگاه خود را خاموش نماید. دکمه lock همراه home button برای سه ثانیه بگرید دو گزینه می دهد که شما گزینه shut down  را انتخاب نماید.
Install-Android-Into-an-iPhone-Step-8
زمانیکه دستگاه خود را خاموش نمودید دستگاه شما reboot می شود.  حالا یک صفحه جدید باز می شود اگر که می خواهید داخل اندروید بروید یا داخل ios هر گزینه را که خواسته بودید توسط دکمه های صدا و دکمه home آنرا انتخاب نماید.
Install-Android-Into-an-iPhone-Step-9
هر سوأل داشتید در بخش کامنت در پاین ویا در صفحه فسبوک با ما مطرح نماید.
موفق باشید !!!

منبع: WikiHow

پاسخی بگذارید