چگونه می توان صفحات نمایشی لمسی را تمیز کرد‌ ؟؟؟

توسط Mukhtar 18/11/2014 در 5:56 ق.ظ

آیا می خواهید لکه های صفحه نمایش لمسی دستگاه های خود را تمیز کنید؟ شاید اثر انگشت که به دنبال موضوعات ویا بازی های که شما به آن عادت کرده اید شما را مجبور به لمس نمون صفحه کند !!! به صورت منظم وه پایدار موبایل ، تبلیت وه باقی صفحات نمایش لمسی دستگاه های  خود را برای مدت طولانی استفاده کنید !!! یاد بگرید که چگونه می توانید آن لکه ها را به راحتی پاک کنید وه یاد بگرید که چگونه می توانید از  خراشیدگی صفحه نمایش لمسی موبایل تان توسط آشیای دیگر جلوگیر کنید.

روش اول : از دستمال نرم ( Microfiber Cloth) استفاده کنید

مرحله اول : یک دستمال نرم  (Microfiber Cloth ) انتخاب کنید این یک نمونه ای از تمیز کردن از صفحه نمایش لمسی می باشد بعضی از دستگاه های که شما می خرید همراه خود تکه های نرمی دارد بطور نمونه عینک چشم. در عدم نداشتن این نوع تکه باید آنها را خریداری کرد که قیمت های شان متفاوت می باشد.

Clean-a-Touch-Screen-Step-1مرحله دوم : قبل از شروع کردن برای تمیز نمود صفحه، دستگاه خود را خاموش کنید وه این به شما کمک می کند که لکه به صورت درست معلوم شود وه شما باید کدام قسمت ها را تمیز کنید،این  زمانی ممکن است که دستگاه مورد نظر شما خاموش باشد.

Clean-a-Touch-Screen-Step-2

مرحله سوم : یکبار صفحه خودرا  بصورت دایروی توسط دستمال نرم  پاک کنید، که این باعث می شود شما حد اکثر از عیب های معمولی را از بین ببرید.

Clean-a-Touch-Screen-Step-3

مرحله چهارم : اگر شما از این اسباب برخوردار نبودید از لباس کاتّن که می خرید در بخش هدایات مراجعه کنید بعضی های شان را می توانید در این موارد استفاده کنید. وه همچنان پارچه که استفاده می کنید آنرا نمنانک کنید بعد صفحه نمایش را تمیز کنید.

Clean-a-Touch-Screen-Step-4

مرحله پنجم : یک بار دیگر صفحه نمایش را توسط پارجه نرم پاک کنید وه اگر رطوبت باقی ماند بگزارید که بطور معمولی خشک شود. به یاد داشته باشید که در زمان تمیز نمودن روی صفحه بیش از حد فشار وارید نکنید.

Clean-a-Touch-Screen-Step-5

مرحله ششم : تکه خود را تمیز بشوید. برای شستن تکه آنرا در آب گرمی سابون دار غوطه ور کنید. آب گرم گردو غبارِ تکه را از بین برده وه در زمان غوطه کردن تکه در آب، انرا بصورت آهسته بشوید بعد تکه را در هوای آزاد قرار داده که بطور طبیعی خشک شود.

Clean-a-Touch-Screen-Step-6

روش دوم : این روش خیلی ساده وه مفید بوده و باعث کشته شدن میکروپ ها می شود.

مر حله اول : یک بطری ویا (بوتل) از الکول (‌این نوع الکول یک نوع ماده چسپناک دارد ) را که به  نام ( Hand Sanitizer) معروف هست میگریم

Clean-a-Touch-Screen-Step-7

مرحله دوم :‌ یک دستمال نرم کاغذی را می گیریم

Clean-a-Touch-Screen-Step-8

مرحله سوم :‌ مقداری از الکول روی دستمال می اندازیم

Clean-a-Touch-Screen-Step-9

مرحله چهارم : صفحه را بصورت عمودی تمیز می کنیم

Clean-a-Touch-Screen-Step-10

مرحله پنجم : بعد یک دستمالِ نرم وه ملایم را می گیریم وه لکه ها را پاک می کنیم

Clean-a-Touch-Screen-Step-11

موفق باشید !!!

منبع :‌wikihow

6 Comments

پاسخی بگذارید