چگونه سرعت کامپیوتر خود را افزایش دهیم؟

توسط Mukhtar 06/02/2016 در 5:52 ب.ظ

آیا می خواهید سرعت کامپیوتر خود را افزایش دهید؟ آیا از سرعت پاین کامپیوتر خود خسته شده اید؟ پس در این آموزش نحوه ی بالا بردن سرعت کامپیوتر که در داخل آن ویندوز ۱۰ ویا پاین تر از آن باشد برای شما دوستان عزیز ارائه میداریم. و امید واریم که مورد پسند شما دوستان عزیز قرار بگیرد.

بعضی اوقات واقعا از عدم درست کار نکردن کامپیوتر خود خسته می شویم. مثلاً زمانیکه می خواهیم یک فایلی را باز نمایم ویا کدام برنامه خود ویندوز را باز کنیم مدت زیاد را در بر میگرد تما برنامه مورد نظر باز شود. و همینطور مشکلات های دیگر وجود دارد که باعث ناراحتی کاربر میشود. پس اصلاً نگران نباشید. تمام این مشکلات ها را در این آموزش خدمت شما دوستان خوب به عرض می رسانیم. برای افزایش سرعت کامپیوتر خود به ادامه این موضوع توجه داشته باشید.

افزایش سرعت کامپیوتر

در قدم نخست کنترول پنل را باز نموده  و (System and Security) را انتخاب نماید. سیستم و سیکوریتی عبارت از بخش امنیت یک کامپیوتر می باشد که بسیاری از تنظیمات که در امنیت ارتباط دارد از این بخش انجام می شود. به هر حال روی لینک متذکره کلیک کنید.

System & Security
System & Security

مرحله دوم: بعد روی (Advanced System Setting) کلیک کنید

Advanced System Settings
Advanced System Settings

مرحله سوم: در قسمت بالای پنجره روی (Advanced) کلیک نموده بعد (Settings) را انتخاب نماید.

System Properties
System Properties

مرحله چهارم: در تب Visual Effects رفته بعد گزینه سومی که Adjust for best performance می باشد کلیک کنید. کار دومی که باید انجام دهید  این است که روی Custom کلیک کنید بعد تنظیمات که در تصویر پاین نشان داده شده است انجام دهید. و در نتیجه روی دکمه (Apply) و بعد (OK) کلیک نماید تا باعث افزایش سرعت کامپیوتر شما شود. البته نا گفته نماند که این فقط یکی از روشهای زیاد نمودن سرعت کامپیوتر می باشد. روش های دیگر هم می باشد که انشاالله در آموزش های بعدی خدمت دوستان به عرض می رسانیم.

Performance Options
Performance Options

امیدواریم که از این آموزش چیزی را یاد گرفته باشید. اگر باز هم در مورد کامپیوتر کدام سوال داشتید می توانید در پاین پست با استفاده از فارم کامنت گفتنی خود را با ما به اشتراک بگزارید. تشکر از اینکه با ما بودید.

پاسخی بگذارید