پنج روش برای نوشتن وبلاگ عالی

توسط Mukhtar 10/07/2015 در 11:05 ب.ظ

در این مقاله پنج روش خیلی اساسی نوشتن مقاله برای وبلاگ را خدمت شما دوستان عزیز معرفی می کنیم. شما یک وبلاگ راه اندازی نموده اید، نام عکس و محتویات را در دسترس دارید. حالا شما باید در روز در هفته ویا هم در ماه یک پست ارسال کنید. و در اینجا بعضی از فتوفن نوشتن بهترین مقاله برای وبلاگ را گنانیده ایم. در ادامه مطلب با آموزش همراه باشید.

  1. بنوسید و دوباره بنوسید: در زمان نوشتن بهترین نظریات در ذهن شما خطور میکند وشما آنرا می نوسید. و بعد از کامل شکردن مقاله دکمه “ارسال” را کلیک میکنید. درست؟ نخیر باید بعداز نوشتن دوباره آنرا بررسی نماید بخاطریکه امکان دارد کلمات در جای واقعی خود قرار نگرفته باشد پس جندین بار آنرا باید بررسی نماید تا مشکلا آن برطرف شود. و تمام جملات باید یک مفهوم را بیان دارد.
  2. خود داری از جملات بی مفهوم: در پست خود باید از جملات پر معنا کار بگیرید نه از جملا بی مفهوم که فقط مقاله را طولانی کند. کوشیش کنید از جملات نسبتاً ساده اما پر محتوا استفاده نماید. تا بتوانید خواننده را به خود جلب نماید. و باید از کلمات کلید نیز در مقاله خود استفاده نماید تا در موتر های جستجو نیز برای مقاله تان امیتاز خوبتر و بهتر بدهد.
  3. به علامت گزاری خود توجه داشته باشید: مواذیب باشید علامت های که در پست خود می کنجانید باشید. مثل کامه کالن نقطه وغیره.  تمام علامت ها باید در جای که باید استفاده شود استفاده نماید. در غیر آن مقاله تان زیاد خاص معلوم نمی شود و همه از خواندن آن خسته می شود.
  4. جستجو و بررسی مقاله: با وجودیکه جندین بار مقاله خود را بررسی و نماید تا از نگاه دستور زبان ویا همان گرامر کدام مشکلی نداشته باشد. خوب است که یک بار به دست یک نفر دیگر داده شود تا اگر کدام مشکلی داشته باشد مشکلات آنرا اصلاح نمایند.
  5. به صدای بلند بخوانید: پیش از اینکه روی دکمه ارسال کلیک نماید کار شما تمام نشده است. باید مقاله تان را با صدای بلند بخوانید تا اگر کدام جای آن به نظر خود تان درست معلوم نمی شود آنرا درست کنید. و فراموش نباید شد که از عکس و چیزهای که بتواند گویای پست شما باشد، استفاده نماید. حالا پست خود را ارسال کنید و دراز بکشید و به پست های بعدی تفکر نماید.

موفق باشید !!!

برچسب‌ها:

پاسخی بگذارید