چگونه می توان پسورد کالی لینوکس را هک کرد؟

توسط Mukhtar 18/11/2014 در 2:57 ب.ظ

آیا تا به هال پسورد کالی لینوکس خود را فراموش کرده اید؟؟؟ آیا می خواهید بدانید که چگونه پسورد کالی لینوکس را تغیر بدهیم بدون دانستن پسورد قبلی ؟؟؟ پس به این آموزش خوب توجه بدهید. بعضی اوقات پسورد ادمین ما از یاد مان می رود راه های هست که می توان دوباره به حساب یا اکاونت خود دسترسی پیدا کنیم.

Kali-password-step-1مرحله اول :‌ کالی لینوکس را روشن می کنیم در این پنجره با فشار دادن دکمه (Down Arrow) ریکوری مود (Recovery Mode) را انتخاب می کنیم دکمه E را می زنیم

Kali-password-step-2بعد از فشار دادن دکمه E باید پنجره پاین را ببنید

Kali-password-step-3مرحله دوم : در این مرحله read only (RO به (rw) تغیر می دهیم وه (init=/bin/bash) تغیر می دهیم  دکمه F10 را می زنیم

Kali-password-step-4

مرحله سوم :‌ بعد از روشن شدن مجدد کامپیوتر، پنجره پاین ظاهر می شود وه باید پسورد (Root) را با نوشته نمودن (passwd root) تغیر می دهیم. دوبار پسورد خودرا نوشته می کنیم وه دکمه اینتر (Eneter) را کلیک می کنیم.  حالا می توانید با پسورد جدید وارد کالی لینوکس شوید.

Kali-password-step-5

موفق باشید سوال بود در کمینت مطرح کنید !!!

 

6 Comments

 1. سلام من kali linux رو توی vm ware12نصب کردم و وقتی رو recovery modeمیزنم دکمه e اصن هیچ کاری نمیکنه و تهش مینویسه که enter for continiue چه کنم؟
  کالی لینوکسمم جدید ترین ورژنش هست

  1. آره متوجه شدم منظور شما چیست
   زمانیکه پسورد جدید وارد می نماید پسورد را نشان نمی دهد ولی در حقیقت پسورد دقیق همان چیزی که می نوسید آنجا نوشته می شود. اما معلوم نمی شود پس زیاد به آن توجه ندهید.

 2. سلام به عزیز ان زحمت کش
  بجای دوباره سازی تصاویر و متن ، بهتر است ترجمه کنید و اینطور سرعت کار تان بلا میرود.

  موفق باشید.

  1. تشکر تا جای با شما موافق هستم اما آموزش های که توسط کاربران خود سایت ساخته می شود کیفیت اش بشتر بوده تا اینکه از سایت های دیگر گرفته شود وه ترجمه شود وه ما هم کوشیش می کنیم که سطح آموزش های خودرا بالا ببریم باز هم تشکر از نظرات شما آغای شیث !!!

پاسخی بگذارید