حذف نمودن البومی که از کامپیوتر وارد شده باشد در سیستم IOS

توسط Ali Jafary 03/03/2015 در 5:05 ب.ظ

عکسهای زیاد باعث اشغال فضای زیاد در داخل موبایل می شود یعنی جای زیاد را اشغال می کند پس بهتر است که عکسهای مهم را نگه داشته و عکسهای اضافی را حذف کنیم.بعضی وقتها شما البومی را در داخل آیفون تان می اندازید که بعداً باعث درد سر می شود یعنی به راحتی حذف نمی شود. اکثر اوقات کسانیکه از آیفون آیپد استفاده می نماید به این مشکل بر خورد کرده است. زمانیکه از داخل کامپیوتر یک پوشه را در آیفون می اندازیم بعد اگر بخواهیم آنرا حذف نمایم حذف نمی شود پس برای این مشکل راه حل را برای شما عزیزان ارائه می داریم که در ادامه مطلب با آموزش همراه باشید.

How to delet Albume On iPhones step-4

در قدم اول باید در داخل کامپیوتر شما برنامه آیتونز نصب شده باشد بخاطریکه توسط iTunes می توانیم دستگاه های آیفون و آیپد خود را مدیریت نمایم. حالا دستگاه خود را در کامپیوتر خود توسط چارجگر وصل نماید. زمانیکه وصل شد در  داخل آیفون خود رفته و بعد در بخش عکس یا Photos بروید روی Sync photos from را تیک بزنید و بعد تیک فولدر ویا پوشه ی را که می خواهید حذف نماید بر دارید.

How to delet Albume On iPhones step-1مرحله دوم: حالا در سمت راست طرف پاین روی دکمه Apply کلیک نماید.

How to delet Albume On iPhones step-2مرحله سوم: در بالای صحفه بعد از کلیک کردن روی دکمه Apply بارگیری شروع می شود بعد از تمام شدن بارگیری البوم تان هذف می شود.

How to delet Albume On iPhones step-3

پاسخی بگذارید