آموزش مخفی نمودن دوستان در فسبوک

توسط Mukhtar 11/07/2015 در 3:01 ب.ظ

در این آموزش می خواهم روش مخفی نمودن دوستان در فسبوک را برای شما عزیزان ارائه نمایم. و امید وارم که مورد پسند شما دوستان قرار بگیرد. خوب چگونه می توانیم دوستان خود را از دیگران در فسبوک مخفی نمایم؟ لازم نیست این کار را بنمایم اما شاید تعداد از دوستان نخواهد که دوستان شانرا کسی دیگر ADD ویا اضافه کند و آنها را آزار دهد و یا هم شاید کسانی هستند که نمی داند چگونه این کار را  انجام دهند پس اصلاً نگران نباشید در این آموزش نحوه مخفی نمودن دوستان خود را می توانید یاد بگرید. پس در ادامه مطلب با آموزش همراه باشید.

در قدم نخست در صفحه پست ویا همان Timeline فسبوک خود رفته بعد روی دوستان نوشته “Friends” خود کلیک کنید. بعد یک صفحه جدید برای شما ظاهر می شود.

timeline
timeline

حالا روی علامت که در تصویر پاین نشان داده شده است کلیک نماید. بعد روی Edit Privacy کلیک کنید.

Find Friends
Find Friends

در آخر هم یک صفحه جدید برای شما باز میشود دو گزینه وجود دارد هر دو گزینه را را Only Me انتخاب نماید. گزینه اول برای دوستان شما می باشد و گزینه دومی برای این است که کدام اشخاص بی تواند شما را Follow کنند.

Edit Privacy
Edit Privacy

این بود روش مخفی نمودن دوستان در فسبوک. روش خیلی ساده و راحت. امید وارم که خوش تان آمده باشد. اگر در مورد فسبوک کدام سوالی داشتید می توانید آنرا در پاین همین پست مطرح نماید. موفق باشید.

پاسخی بگذارید