حذف نمودن برنامه در سیستم اندروید

توسط Mukhtar 25/03/2015 در 10:43 ق.ظ
How to uninstall app on andoid devices
How to uninstall app on android devices

چگونه می توانیم برنامه های که دانلود نمایم ایم؟ بعضی اوقات سیستم اجازه حذف کردن را به ما نمی دهد که آن برنامه یا Apps را حذف نمایم؟ شاید برای بعضی ها سوال خلق شود که حذف نمودن برنامه در سیستم اندروید مثل آب خوردن می باشد. نیاز نداریم که آنرا بدانیم ویا هم میدانیم چگونه این کار را انجام دهیم. قسمی که در بالا گفته شد بعضی اوقات بعضی از برنامه ها به صورت عادی ویا نورمال حذف نمی شود حالا علت آن چیست؟ آن برنامه ها تحت دسترسی مدیر قرار می گیرد و ما نمی توانیم آنرا حذف نمایم. پس برای این که بتوانیم هرنوع برنامه دانلود شده را در داخل دستگاه های اندروید حذف نمایم، در ادامه مطلب با آموزش همراه باشید.

حذف نمودن برنامه در سیستم اندروید

در قدم اول تنظیمات دستگاه خود را باز نماید بعد در بخش General رفته روی Security کلیک نماید. زمانیکه روی دکمه Security کلیک نمودید، یک پنجره جدید باز میشود.

General and Security tap
General and Security tap

حالا روی Device Administrators کلیک نماید. تا صحفه مدیریت فایل ها باز شود.

Device Administrators
Device Administrators

در این بخش تیک هر برنامه ی را که خواهید حذف نماید بردارید و مثل همیشه برنامه را حذف نماید و دستگاه شما این بار به شما گیر نخواهد داد.

How to uninstall app on andoid devices step-3
Android Device Manager

در این صفحه تمام برنامه های که زیر نظر مدیر رفته است تیک مارک شده است پس هرکدام را که می خواهید حذف نماید، تیک مارک آنرا بر دارید تا بتوانید اجازه حذف کردن آن برنامه ها را دریافت نماید.

زمانیکه تیک آن برنامه ها را بردارید دوباره مثل همیشه می توانید برنامه های که نمی خواهید داخل موبایل شما باشد ویا فضا را اشغال نماید پس آنها را می توانید به راحتی حذف نماید. این بود در مورد حذف نمودن برنامه در اندروید و اگر سوالی بود در پاین پست ارسال نماید. به زودترین وقت می توانید پاسخ خود را در یافت نماید.

موفق باشید !

پاسخی بگذارید