باز یابی فایل ها حذف شده توسط Disk Drill

توسط Mukhtar 22/05/2015 در 5:39 ب.ظ

آیا تا به حال شده که شما کدام چیزی مهم خود را حذف کرده باشید و بخواهید دوباره آنرا بازیابی ویا رکور کنید؟ در زندگی ما بعضی از خاطرها می باشد که نمی خواهیم آنها را از دست بدهیم و همیشه در ذهن خود پرورش می دهیم. و در لحظات تنهای و لحظات که همه اشخاص از ما دور می باشد و نه پدر نه مادر و نه باقی دوست و فامیل در کنار ما نیست و در یک ملک غربت بسر می بریم دوست داریم با خاطره های آنها زنگی خود را به پیش ببریم. کوپی همین گفتار را در بخش دنیای فناوری و اطلاعات داریم. یعنی بعضی از فایل ها و عکس ها به حد برای یک شخص مهم بوده می تواند که حاظر است برای گرفتن ویا داشتن آن با پای مرگ هم پیش برود. پس از زیاده گوی دوری می کنیم می رویم سر اصل موضوع باز یابی اطلاعات.

زمانیکه فایل های شخی و غیر شخی خود را از داخل کامپیوتر از دست می دهیم باید چه کار کنیم. اکثر  اوقات این زمانی پیش می آید که ویندوز کامپیوتر خود را جدید ویا تبدیل نمایم. پس اصلاً نگران نباشید شما می توانید با استفاده از یک نفر افزار کوچک تمام فایل های خود را رکور نماید. این فایل ها می تواند شامل عکس، فیلم با فارمت های مختلف، داکمنت، و فایل های فوتوشاپ و باقی برنامه های که در داخل ویندوز، مک و کالی لینوکس داریم می توانیم با استفاده از نرم افزار Disk Drill تمام آنها را رکور ویا بازیابی نمایم. در ادامه مطلب با آموزش همراه باشید.

Recover deleted file using Disk Drill
Recover deleted file using Disk Drill

Disk Drill یکی از بهترین برنامه های می باشد که سازگاری با تمام سیستم عامل ها را دارد. مثل: ویندوز، مک و کالی لینوکس. که این سه سیستم عامل مشهور ترین آنها بوده که برنامه دسک دریل برای هر سه این سیستم عامل ایجاد شده است. پس به شما دوستان هم توصیه می کنیم که از این برنامه استفاده نماید و اطلاعات خود را به قیسم کامل آن رکور نماید.

در قدم نخست نرم افزار Disk Drill را از پاین همین پست دانلود نماید بعد آنرا داخل کامپیوتر خود نصب نماید. که طریقه نصب آن نیز خیلی اسان و راحت می باشد. می توانید به سادگی آنرا نصب نماید. زمانیکه نصب شد روی دکمه Recover کلیک نماید. بعد بگزارید تمام فایل ها بازیابی کند. زمانیکه تکمیل شد می توانید هر کدام را خواسته باشید رکور نماید. کافی ست روی فایل که می خواهید رکور نماید تیک مارک کنید بعد روی دکمه روکور کلیک کنید تا تمام آن بخش داخل کامپیوتر شما ذخیره شود.

رکور فایل
رکور فایل

زمانیکه فایل های خود را رکور می نماید باید فضای کافی داشته باشید و فایل که بازیابی می نماید به صورت پیش فرض در پوشه Document ذخیره می شود می توانید از داخل داکمنت به هر مسیر دیگر که خود شما می خواهید انتقال دهید. ویا در زمان رکور کردن می توانید مسیر آنرا هر جای که انتخاب نماید در همان جا ذخیره می شود.

Download Disk Drill

موفق باشید !!!

پاسخی بگذارید