آموزش فعال سازی یوتوب YouTube

توسط Mukhtar 18/12/2014 در 6:35 ب.ظ

چگونه می توانید در کشورهای که یوتوب غیر فعال می باشد فعال نماید؟ در داخل مرورگر Google Chrome & Firefox قابل اجرا می باشد. همانطوری که همه دوستان آگاه هستند YouTube در جهان سومین وبسایت می باشد که مردم از آن استفاده می کند. و این یک کامیونیتی بسیار بزرگ در دنیای انترنت می باشد. اما در تعداد کمی از کشور ها از آن استفاده نمی کند. یعنی اجازه ندارد که از آن استفاده نماید. پس در این آموزش به شما روش فعال سازی یوتوب بدود استفاده از Hotspot Shield  ارائه می داریم.

آموزش فعال سازی یوتوب YouTube

شما می توانید در مرورگر های مختلف این روش را امتحان نماید که بنده در داخل گوگل کروم و همچنان در داخل مرورگر فایرفاکس امتحان کردم که قابل اجرا می باشد. پس شما هم امتحان نماید. و اگر در کدام مرحله آن سوالی داشتید در پاین همین پُست آنرا مطرح نماید. خوب به هر صورت. ابتدا مرورگر Google Chrome  را باز نموده، به طرف دست راست سمت بالا صفحه که در تصویر پاین نشان داده شده است کلیک نموده  History  را انتخاب نماید.

Screenshot (1)

بعد طرف دست چپ بطرف بالا Extensions  را انتخاب نموده روی لینک Get more Extensions کلیک نماید. شما می توانید از اکستنشن های دیگر هم استفاده نماید. البته پشنهاد همین Browsec می باشد. که خود ما امتحان کردیم موفقانه کار می دهد.

Screenshot (2)در پنجره جستجو browsec نوشته کرده روی لینک  Free کلیک نماید.چند ثانیه انتظار بکشید تا این برنامه دانلود و نصب شود. Browsec یکی از بهترین فلتر شکن می باشد که برای باز نمودن وبسایت های مختلف از آن می توان استفاده کرد.

Screenshot (3)

بعد روی دکمه Add کلیک نماید. زمانیکه روی دکمه Add کلیک نمودید. این Extension نصب شده می توانید از آن استفاده نماید.

Screenshot (4)

توجه داشته باشید طرف دست راست سمت بالا Extension  باید فعال باشد در غیر آن یوتوب را نمی توانید باز نماید بعد از اجرای این مراحل روی این لینک کلیک کنید.

Capture1امید واریم که از این آموزش خوش تان آمده باشد. موفق باشید !!!

7 Comments

    1. منظور شما چیست هیچی توش نیست؟ اگر منظور شما از History ویا bookmark ها می باشد باید توسط gmail اکانت خو لاگین شوید.

پاسخی بگذارید